Akvarellmaal, akvamariin

25.00

Koopia akvamariini kujutava kristalli akvarellmaali originaalist kvaliteetsel Giclee kunstipaberil. Akvamariin on väga hea mediteerimise kivi, kaitseb aurat ja toetab kõrgema teadvustasandi teket. Akvamariin annab inimesele jõudu stressirohketes situatsioonides.

Akvamariin, akvarellmaal. Koopia originaalmaalist kvaliteetsel Giclee kunstipaberil. Maali mõõdud on 25 cm x 29 cm. Raam on illustratiivne.

Akvamariin on väga hea mediteerimise kivi, kaitseb aurat ja toetab kõrgema teadvustasandi teket. Akvamariin annab inimesele jõudu stressirohketes situatsioonides. Samuti aitab vabaneda minevikutaagast, luua vajalikke muudatusi ja eemaldada ebavajalikud mõtte- ja käitumismustrid. Akvamariin on väga hea abiline hingelise rahu ja tasakaalu leidmisel. Aqua mare tähendab ladina keeles merevett. Akvamariini on peetud läbi aegade meremeeste ja kalurite kaitsjaks. Ta on kõrge võnkesagedusega puhastav kivi, mis on seotud kurgutshakraga ja seega aitab avada inimese sisemise kuulmise võime. Akvamariin on märtsi sünnikuu kivi.

Vaata rohkem maale ja kunstitooteid SIIT

Kui soovid rohkem infot kristallide ja ehete kohta, siis võid lugeda huvitavaid artikleid SIIT

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart